Zobacz opinie moich Klientów

Nicole Cieplik

CEO w NIEDŹWIADKOWO SP. Z O.O. oraz Branżowa Akademia Nauczania Języków Obcych – Language of Change 

Współpracę z Karoliną traktuję jak współpracę z długoletnim pracownikiem. Bardzo wspomogła i przyśpieszyła rozwój w obu przedsiębiorstwach. Stworzyła autorskie systemy do rozliczania i kontrolowania pozostałych pracowników, zadbała o social media, czy też troskliwie zaopiekowała się stałymi klientami – a to tylko część jej obowiązków. Zawsze jest dobrze zorganizowana, ze  świeżymi pomysłami. Zadania są wykonane z dbałością o szczegóły i uwzględniające aspekty marketingowe, co jest kluczowe w firmie, która na pierwszym miejscu stawia jakość świadczonych usług.

Alicja Lis

Właścicielka firmy EpilaDerm Poland

Od roku prowadzę firmę zajmującą się importem i sprzedażą kosmetyków duńskich dla salonów kosmetycznych w Polsce. Rozpoczęliśmy działalność w czasie lockdownu, zatem oczywistym działaniem było zaistnienie najpierw w social mediach. Sama niestety nie byłam w stanie poświęcać temu wiele czasu, brakowało mi też aktualnej wiedzy i doświadczenia. Zwróciłam się o pomoc do Karoliny, której usługi zarekomendowała mi znajoma firma. Już w czasie pierwszego spotkania wiedziałam, że Karolina doskonale rozumie moje intencje, ma wiedzę i doświadczenie. Na drugie spotkanie przyszła już wyposażona we własne pomysły i propozycje. To, co cenię we współpracy z Karoliną to jej pełne zaangażowanie, solidność i uczciwość, wiedzę i doświadczenie. Jest proaktywna i szuka nowych dróg dotarcia do klienta. Nie widzi przeszkód – widzi rozwiązania. Jej działania przynoszą efekty i przyczyniają się do rozwoju marki EpilaDerm w Polsce.

Bogna Brewczyk

Właścicielka firmy Widoki.studio

Dzięki współpracy z Karoliną przede wszystkim oszczędzam czas. Korzystam z pomocy Karoliny głównie przy poszukiwaniu nowych klientów i wysyłaniu ofert współpracy. Wcześniej robiłam to sama, zazwyczaj wieczorami bo w ciągu dnia zajmowałam się projektowaniem. Byłam zmęczona i sfrustrowana. Ofert rozsyłałam zdecydowanie mniej niż Karolina, a zajmowało mi to więcej czasu. Karolina jest skuteczna – już pierwszy miesiąc współpracy zaowocował nowymi, dużymi klientami. Dzięki Karolinie mam mniej obowiązków co pozwala mi się skupić na najważniejszych dla mnie czynnościach. Bardzo cenię sobie jej dostępność i szybkość reakcji. Jestem pewna, że jeśli będę czegoś nagle potrzebowała to będzie w stanie mi pomóc. 

Agnieszka Wisła

Właścicielka firmy Ekomind

Na współpracę z Karoliną zdecydowałam się, gdy nawarstwiły mi się ok 3 miesięczne zaległości w bieżącym utrzymaniu sklepu internetowego. Szukałam osoby, która wprowadzi szereg czasochłonnych zmian oraz zrobi to w sposób sprawny i nie wymagający dużego zaangażowania z mojej strony. Karolina świetnie sprostała temu wyzwaniu. Zaległości zostały nadrobione w jeden miesiąc. Karolina następnie na bieżąco zaczęła zajmować się utrzymaniem sklepu internetowego, a ja dzięki temu mam pewność, że wszystko na bieżąco jest aktualizowane. W Karolinie bardzo cenię zorganizowanie, komunikatywność i precyzję wykonywanych zadań.