„Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”
-Henry Ford

Cześć!

Jestem Karolina – Strażniczka Twojego Czasu.

Jako wirtualna asystentka skupiam się na rozwoju Twojej firmy. Moim sukcesem jest Twój sukces!

Jeśli odwiedzasz moją stronę to zapewne zdajesz sobie sprawę jak cenny jest nasz czas i jak często go nam brakuje. Z mojego doświadczenia wynika, że szczególnie ten deficyt czasu odczuwają właściciele działalności gospodarczych, soloprenerzy, inicjatorzy wielu innowacyjnych projektów.

Doskonale rozumiem, że prowadzenie własnej działalności to często nierówna walka i kilkanaście godzin ciągłej aktywności zawodowej w ciągu dnia. 

Dlatego też swoje wcześniejsze doświadczenie zawodowe przeniosłam na grunt współprac zdalnych i jako wirtualne wsparcie Twojego biznesu mogę pomóc Ci uwolnić się od nadmiaru obowiązków i skupić na kluczowych kwestiach w Twoim biznesie. 

Henry Ford mówił: „Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces”. Czy jesteś gotowa/gotów na odzyskanie przestrzeni do skalowania swojego biznesu i oddanie mi zadań niezbędnych do jego funkcjonowania, ale nie strategicznych dla rozwoju?

We współpracach stawiam na pracę zespołową, odpowiedzialność i zaangażowanie za każdy projekt. Z mojej strony możesz liczyć na dotrzymywanie terminów, szczerość i otwartość. Gdy napotkam wyzwania, szukam rozwiązań. Komunikatywnie posługuję się językiem angielskim. Ciągle się rozwijam i zdobywam nowe kompetencje. 

Chcę Cię uprzedzić – na początku każdej współpracy zadaję dużo pytań – wszystko po to, aby poznać Twoje potrzeby oraz problemy, z jakimi się zmagasz. Jest to niezbędny etap zmiany i skutecznego nawiązania długofalowej współpracy pomiędzy nami, opartej na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu.

Prywatnie kocham thrillery i te na ekranie i te pisane, komedie francuskie, podróże dalekie i bliskie, modę i nowości kosmetyczne, różnorodną aktywność sportową oraz kawę o poranku.

Zapraszam do zapoznania się z opiniami moich zadowolonych klientów: